ЗСУ відкинули окупантів у Бахмуті й захопили їх позиції

За минулу добу на Бахмутському напрямку зафіксовано 35 ближніх боїв і 199 ворожих обстрілів. При цьому російським окупантам не вдається прорвати нашу оборону вже два місяці. Доповів речник східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий.

Справедливості заради зазначимо, що попри відсутність проривів, агресору все ж вдається повільно, але все-таки відсувати нашу оборону на захід.

Це підтверджує й боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передович0к». Так, сьогодні він підтвердив раніше оприлюдненому інформацію воєнного експерта «DeepState» про просування загарбників в районі Кліщіївки до траси Бахмут – Костянтинівка, на якій стоїть село Іванівське.

Разом з тим, «Передович0к» розповів і про наші успіхи в самому Бахмуті:

«Вчора в приватному секторі дали пи…ди оркам, що ті втікли з позицій, покинувши все. Трохи встановили контроль наразі на околицях. Але ворог не покидає спроб повернути старі позиції, регулярно намагаючись прорватись, наразі це не є успішним.

По вулиці Патріса (Лумумби) наразі йде контрнаступ наших хлопців з метою повернення старих позицій…

В районі сміттєзвалища все без змін, є спроби (ворога), але орки поклали там декілька батальйонів, тому інтенсивність трохи впала».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как красиво и просто раскрасить чашку (видео)

13.11.2015 - 14:44
Сделать или украсить что-то своими руками — всегда весело и интересно. Сегодня мы покажем тебе креативный, но тем не менее невероятно простой способ покрасить кружку. Лучше всего для этой цели подойдет ...

Подрались нардепы от «Батькивщины» и БПП, видео

15.03.2018
В студии 5-го телеканала вспыхнул ...