ЗСУ відкинули окупантів у Бахмуті

ЗСУ зайняли в Бахмуті кілька вулиць і просуваються вперед на його флангах

Збройні сили України минулої ночі відбили в російських окупантів кілька вулиць у Бахмуті і просуваються вперед на його флангах, взявши велику кількість полонених.

Про це прямо повідомив наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде телеграм-канал «Бахмутський Демон». 

Підтримав колегу (трошки завуальовано, але цілком зрозуміло) ще один український воїн з Бахмутського напрямку – «Передович0к»:

«На росії щось відбувається. Це впливає дуже на наш напрямок. Маємо просування. Гарні просування по флангах і не тільки на флангах (тобто в місті)… Звісно трохи такого не очікували, тому працюємо по всіх напрямках».

А телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив: «Курдюмівка (південніше Бахмута). Надходить інформація, що кацап під натиском ЗСУ покинув населений пункт. Наразі він не контролюється жодною стороною».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В США занялись строительством дорог из свиного навоза

30.07.2016 - 16:21
Исследователи из Государственного технического и сельскохозяйственного университета Северной Каролины разработали процесс, который использует свиной навоз в качестве дешевой замены нефти в производстве дорожного асфальта. В поисках биологических альтернатив группа обнаружила, что свиные отходы особенно богаты ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

25.08.2018
Учитель математики с легкостью выиграл ...