ЗСУ відкинули окупантів у Бахмуті

Минулої доби російські окупанти не змогли просунутися веред на півдні Бахмута, де йдуть запеклі бої. Це зафіксував воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових карт «DeepState».

У зведенні за вчора «DeepState» оцінює ситуацію, як стабільну:

«Бахмутський відтинок. Тривають спроби ворога наступати у Спірного та Роздолівки — просувань не зафіксовано. Кацапи тиснуть в бік Григорівки, крім того атакують Богданівку та Хромове: бої тривають. Періодично нашим силам вдається відкинути ворога. Проте ситуація так само тяжка. В самому місті Бахмут ворог тисне з тих самих трьох сторін, щоб максимально наблизитись до центру міста…

В районі Бахмута незначні зміни, ворожі атаки стабільні, а ситуація на напрямку стабільно важка…».

В свою чергу, воїн Збройних сил України, який воює у Бахмуті та веде Телеграм-канал «Бахмутський», вказав, що наші захисники «трішки посунули орків» біля Літачка (південь міста) і «проводять екскурсію» для них на території АЗОМ (північ).

А ось голова Офісу президента Андрій Єрмак сьогодні проінформував про певні успіхи ЗСУ і провал планів окупантів щодо захоплення міста.

«Сили оборони продовжують стримувати ворога на Сході, їхні плани щодо окупації Бахмута зараз провалюються. Попереду Україна», — написав він.

Раніше Генштаб повідомив, що відбито атаки в північній частині Бахмута. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

«Shape of You» от Эда Ширана – второе по популярности видео 2017 года

16.12.2017 - 16:29
Качественная поп-музыка с интересным сюжетным видеоклипом на песню «Shape of You» от Эда Ширана стала вторым по популярности роликом в мире за 2017-ый год. По крайней мере, на портале «YouTube», ...

Опубликовано видео с поющей Death Metal Гретой Тунберг

30.09.2019
За четыре дня видео выступления ...

В Киеве молния ударила в телевышку: видео

15.06.2018
В четверг Киев накрыла непогода. ...