ЗСУ відкинули окупантів північніше Мар’їнки

В районі нещодавно окупованої ущент знищеної Мар’їнки російські окупанти з важкими боями просунулися на сто метрів вперед у північно-східній частині сусідньої нескореної Георгіївки (вздовж вулиці Жовтнева).

«При цьому противник відступив з північного свинарника до території мехдвору (північніше Мар’їнки)», — про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Фактично те саме зобразив на своїй мапі і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за дев’яте і десяте лютого.

На останньому він позначив червоними штриховкою і пунктиром захоплену російськими фашистами частину Георгіївки. Важливо, що це просування інтервентів сталося в межах сірої зони. При цьому зона, твердо контрольована Збройними силами України, не зменшилася.

Також ми синьою стрілочкою позначили місце розширення сірої зони в бік ворога північніше Мар’їнки.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Революционный эсминец-невидимка нового поколения Zumwalt выходит в море (видео)

18.11.2015 - 17:05
Новейший, технологически революционный эсминец ВМС США Zumwalt (DDG-1000), называемый специалистами «линкором XXI века», скоро сойдет с верфи. Это произойдет менее чем через месяц в случае, если позволят погодные условия, и ...