ЗСУ відкинули окупантів північніше Бахмута

На Бахмутському напрямку минулої доби наші захисники відбили одинадцять атак російських окупантів в районах Васюківки північніше Бахмута, та нещодавно звільнених Кліщіївки та Андріївки південніше.

При цьому бійці Сил оборони продовжували штурмові дії південніше Бахмута, завдаючи загарбникам втрат у живій силі та техніці та закріплюючись на досягнутих рубежах.

Принаймні, про це у ранішньому звіті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Однак, щонайменше троє бійців, які воюють на цій ділянці фронту, пишуть у своїх Телеграм-каналах («Передович0к», «Бахмутський Демон», «Кордон 91»), що ми перебуваємо в обороні, постійно знищуючи «м’ясні» штурмові групи агресора.

А авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» навіть зафіксував просування інтервентів вперед північніше Кліщіївки. Зате північніше Бахмута наші захисники змогли відбити ще частину раніше втраченої території.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за вчора і сьогодні. На останній ми червоною (окупанти) та синьою (ЗСУ) стрілочками показали місця просування сторін.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как выкрутить шуруп со слизанным шлицем

08.12.2015 - 11:20
Каждый в жизни сталкивался с проблемой слизанного шлица на шурупе. Оказывается, можно сэкономить кучу нервов! Подробней на видео. И что удивительно — красная и зеленая резинки дают одинаковый эффект! Даже ...

Зафиксирована эффективная работа «третьей силы» на Светлодарской дуге: видео

14.06.2018
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...