ЗСУ відкинули окупантів північніше Бахмута

Окупанти зазнали низку поразок північніше Бахмута, однак утримувати місто стає дедалі важче…

«З урахуванням низки поразок в районі Богданівки, Хромово і траси О0506 (Бахмут – Часів Яр) основні атаки окупанти перенесли на південь Бахмута, де головною ціллю є траса Т-504 (Бахмут – Костянтинівка».

Про це сьогодні вранці написав Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який, серед іншого, перекладає англомовних воєнних експертів і OSINT-дослідників. Зокрема, він деталізував:

«На північний схід від траси О0506 і селища Хромове Збройні сили України відбили всі атаки, за ніч їх було вісім. Важкі бої тривають в центральній і північній частинах району Собачівка (південь Бахмута). Найбільш інтенсивні масовані атаки (ворога) тривають на півдні району Квадрати (південь Бахмута), де противник намагається прорвати нашу оборону і встановити контроль над ділянкою траси Т0504».

Вітчизняний військовий експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» у своєму звіті за одинадцяте березня в цілому написав те саме:

«У самому Бахмуті ворог атакує з півдня і намагається просунутися до центру міста. Тривають бої по лінії Оріхово-Василівка – Залізнянське (північніше Бахмута). Ситуація в Бахмуті та навколо міста традиційно важка та критична, але гарнізону та силам навколо вдається стримувати натиск ворога, хоча кожен день це робити стає тяжче».

При цьому «DeepState» зафіксував певне просування агресора на півдні Бахмута, але у віддаленні від траси на Костянтинівку. Дивись для порівняння карти за одинадцяте й дванадцяте березня. На останній ми червоною стрілочкою умовно позначили місце просування загарбників.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Война под Донецком. «Русские» применяют новую тактику: видео

17.12.2017 - 22:09
Дневные сообщения жителей Донецка и округи о боевых действиях спикер АТО Василий Лабай в вечерней сводке за первые 18 часов 17 декабря объяснил вражескими обстрелами украинских позиций у Авдеевки из ...

Путин раскрыл один из своих секретов: видео

29.11.2017
«Есть такое слово спорт. Не ...

ВСУ нанесли удар по террористам под Светлодарском: видео

07.06.2017
Вчера ближе к полуночи украинская ...