ЗСУ відкинули окупантів північніше Бахмута

Останніми днями російські окупанти ціною великих втрат мали певні просування північніше Бахмута — в районі Красної Гори, Парсковіївки, а головним чином проривалися до траси М03 на Слов’янськ.

Однак сьогодні стало відомо, що наші захисники відкинули загарбників від цієї дороги. Про це у своєму звіті про Бахмутський напрямок повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«Траса М03 – Збройні сили України в ході контрудара відкинули російські війська на більш дальні позиції».

На інших ділянках фронту довкола Бахмута встановилася своєрідна рівновага: загарбники наступають, гинуть і не можуть просунутися далі. «Донбас Оперативний» спирається на повідомлення англомовних воєнних блогерів і аналітиків.

Паралельно досить оптимістично про обстановку написав боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»:

«Русачки щось приунили… Вперед якось не біжать. Головна загроза зараз – арта і авіація, посміливішали в небі. Бахмут на контролі. До кінця березня триматимемо, а потім підемо вперед».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве молодчики молотками разгромили кафе: видео

21.12.2017 - 09:33
В Киеве группа молодых людей в куртках с капюшонами и закрытыми лицами ворвалась в небольшое кафе и молотками и кувалдами разнесла его прилавки. Действовали быстро и явно по заранее продуманному ...