ЗСУ відкинули окупантів північніше Авдіївки

Російські окупанти незначно просунулися вперед на кількох ділянках фронту на Авдіївському напрямку. Про це з посиланням на геолоковані другого грудня бойові відео у сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронті повідомили експерти американського Інституту вивчення війни.

Однак ця інформація фактично вже є застарілою. Принаймні ще вчора авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» врахував ці зміни на своїй карті, а ми вже ознайомили з ними своїх читачів.

Мало того, «DeepState» вже зробив нові правки своєї мапи, і вони більш оптимістичні, ніж у попередні дні – на багатьох ділянках фронту північніше Авдіївки наші захисники відчутно просунулися в сірій зоні і закріпилися на нових позиціях.

У свою чергу загарбники зробили те саме біля окупованої Крутої Балки (східніше Авдіївки).

Дивись для порівняння скриншоти карти за друге та третє грудня; на останньому ми стрілочками умовно позначили місця просування сторін (сині – Сили оборони, червоні – російські фашисти).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Исследователи запечатлели жизнь девочки до рождения: уникальные фото и видео

26.08.2018 - 21:02
Как зарождается и развивается жизнь в утробе матери? Благодаря этой подборке уникальных фото можно пронаблюдать за чудом развития человеческого существа от самого зачатия и до родов. Многие спорят о том, ...

Захват «Боинга» в России: появилось видео штурма

22.01.2019
Пассажир самолета Аэрофлота потребовал вместо ...

Спасение слоненка, упавшего в колодец

30.12.2015
Ох не легкая это работа ...