ЗСУ відкинули окупантів північніше Авдіївки

Бійці Збройних сил України дев’ятнадцятого листопада контратакували російських окупантів в районі Авдіївки та відбили у них кілька позицій північніше міста.

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на геолоковані бойові відео повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Так, Сили оборони просунулися вперед біля залізниці на південний схід від села Степове (залізниця північніше Авдіївського коксохімічного заводу).

Цю ж інформацію підтверджують деякі рашистські «воєнкори».

Паралельно загарбники вчора продовжували свої наступальні операції в районі Авдіївки, але за даними ISW не здобули жодних підтверджених успіхів.

ISW оцінив, як достовірні, дані речника оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія Олександра Штупуна про те, що через великі втрати інтервенти використовують в районі Авдіївки особовий склад з числа строковиків.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ездовые коты, оказалось, тоже существуют (видео)

20.03.2016 - 16:26
Ездовыми собаками, сегодня, никого не удивить. А вот кот, который бы тянул упряжку – большая редкость. Но таковые существуют. И доказательство тому, видеоролик, который мы разместили ниже. ...

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016
Страшнее кошки зверя нет. Это ...

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018
Норвежская обсерватория в городе Сенья ...

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016
Как известно, Командира Надежды Савченко ...