ЗСУ відкинули окупантів північніше Авдіївки

Бійці Збройних сил України дев’ятнадцятого листопада контратакували російських окупантів в районі Авдіївки та відбили у них кілька позицій північніше міста.

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на геолоковані бойові відео повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Так, Сили оборони просунулися вперед біля залізниці на південний схід від села Степове (залізниця північніше Авдіївського коксохімічного заводу).

Цю ж інформацію підтверджують деякі рашистські «воєнкори».

Паралельно загарбники вчора продовжували свої наступальні операції в районі Авдіївки, але за даними ISW не здобули жодних підтверджених успіхів.

ISW оцінив, як достовірні, дані речника оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія Олександра Штупуна про те, що через великі втрати інтервенти використовують в районі Авдіївки особовий склад з числа строковиків.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Видео с трюками акробатов из Эстонии взорвало Сеть

23.05.2018 - 22:33
Забойное видео от эстонских акробатов за несколько дней собрало 9 миллионов просмотров. И есть за что — ребята выполняют трюки с юмором и даже элементами фокусов. Акробаты из команды AN2M ...

Зафиксирована эффективная работа «третьей силы» на Светлодарской дуге: видео

14.06.2018
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...

Лавров в Германии оскорбил журналистов: видео

09.12.2016
Похоже, недипломатичное поведение у министра ...