ЗСУ відкинули окупантів південніше Роботиного

На Мелітопольському напрямку минулої доби бійці Сил оборони продовжили ведення наступальної операції, здобувши частковий успіх в районі нещодавно звільненого Роботиного (наш проривний плацдар південніше міста оріхів Запорізької області).

При цьому, що зафіксовано вперше за останні тижні, російські окупанти не проводили своїх контратак на цій ділянці фронту.

Про це заявив Генеральний штаб Збройних сил України, який традиційно розповідає про наш наступ на Мелітопольському напрямку, але вже давно не вказував конкретні локації.

Навіть деякі рашистські «воєнкори», які відносно об’єктивно висвітлюють хід бойових дій, у своїх звітах за третє жовтня фактично визнали відступ загарбників:

«Українські війська при масованій підтримці артилерії ведуть наступ на Новопрокопівку (південніше Роботиного. ЗС РФ були змушені вирівняти лінію фронту на північних підступах до населеного пункту».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вера Брежнева упала на концерте: видео

13.04.2018 - 22:55
Известная певица из Украины Вера Брежнева упала во время концерта. Бывшая участница популярной группы «Виа Гра» пела песню «Близкие люди», а когда спустилась со сцены поближе к зрителям, за что-то ...

ВСУ уничтожили ДОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

07.03.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...