ЗСУ відкинули окупантів південніше Бахмута

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин 21 листопада бійці Збройних сил України відкинули окупантів, відбивши п’ять атак в районах Кліщіївки південніше Бахмута і Південного західніше Горлівки.

А від артилерійського та мінометного вогню загарбників постраждали понад двадцять населених пунктів, у тому числі, Богданівка, Іванівське, Кліщіївка, Андріївка, Дружба та Південне.

Водночас, бійці Сил оборони продовжували наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдаючи інтервентам втрат в живій силі та техніці. Принаймні про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», стверджує, що ми стримуємо шалений натиск окупантів: «Поки тримаємо і Кліщіївку, і все південніше Бахмута. Тримаємо важко, але орки вигрібають. Питання тільки в тому, скільки ще і заради чого вони штурмують».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы совершили три обстрела из «Градов», загорелись поля: видео

03.10.2017 - 22:04
«РЕАЛ» первым со ссылкой на местных жителей сообщил, что сегодня российско-террористические формирования совершили обстрел позиций сил АТО из «Градов» на Мариупольском направлении. Вскоре эту информацию подтвердил штаб АТО. И дал ...

Новозеландцы смогут заправлять автомобили пивом

21.08.2015
Теперь новозеландцы могут заправлять свои ...