ЗСУ відкинули окупантів південніше Бахмута

Збройні сили України відкинули російських окупантів біля Озарянівки південніше Бахмута. Про це сьогодні у зведенні за друге квітня повідомив вітчизняний воєнний аналітик та авторитетний укладач фронтових мап «DeepState»: «Декілька днів тому в результаті стабілізаційних заходів було відкинуто ворога в районі Озарянівки».

Однак, в самому Бахмуті російські фашисти продовжують просування: «Тривають бої в центрі міста — ворог зайняв центральну площу біля міськради. На півдні ворог продовжує насичувати живою силою вулицю Центральну для подальших штурмових дій. Всі атаки на Іванівське відбито».

Дивись карти «DeepState» за друге та третє квітня. На останній ми позначили стрілочками місця просування сторін (червоні – загарбники, синя – ЗСУ).

Рашистські пропагандисти розкручують відео з ватажками російської приватної компанії Вагнера біля будівлі міськради Бахмута.

Нагадаємо, завдання Сил оборони полягає в нанесенні максимальних втрат інтервентам, а не в утриманні міста будь-якою ціною.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Джамала представила новый клип (видео)

03.02.2016 - 13:28
В годовщину депортации крымских татар певица Джамала презентовала слушателям песню «Шлях додому». Это было еще в прошлом году. А вот теперь, за четыре дня, в Грузии, творческая группа во главе ...

В США столкнулись 47 автомобилей: видео

16.02.2019
В США на заснеженной дороге ...

Под Питером крупный пожар (видео)

31.01.2016
Во Всеволожском районе Петербурга, в ...