ЗСУ відкинули окупантів під Вугледаром

Наші захисники минулої доби відбили атаки російських окупантів в районі Вугледару. Про це в ранковому звіті заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

Воєнний експерт і укладач фронтових мап «DeepState» у своєму зведенні за 26 січня, серед іншого, констатував: «Ситуація у Вугледарі складна, проте 72-а окрема механізована бригада ЗСУ тримає оборону і не підпускає ворога до міста».

На актуальній мапі, порівняно з вчорашньою, «DeepState» не змінив лінію розмежування сторін на цій ділянці фронту.

А Телеграм-канал «Донбас Оперативний» пізніше заявив, що ЗСУ навіть примусили загарбників відступити: «Вугледар. Станом на 8:00 всі атаки відбиті. Противника відкинуто до Микільського та Микільських дач».

Британська розвідка сьогодні в свому звіті повідомила, що дуже малоймовірно, що Росія насправді досягла якихось суттєвих успіхів під Вугледаром.

«Існує реальна можливість того, що російські військові джерела навмисно поширюють дезінформацію, намагаючись показати, що російська операція набирає обертів», – йдеться у заяві.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили ДОТ террористов с помощью ПТУР: новое видео

16.02.2019 - 16:11
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал очередное видео поражения позиций террористов противотанковыми управляемыми ракетами отечественного производства. Голос за кадром комментирует: «Корсар» пошел, идет, идет «Корсар»… Прямое попадание!» На видео виден ДОТ ...

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015
Большинство из нас знает, как ...