ЗСУ відкинули окупантів під Вугледаром

Наші захисники минулої доби відбили атаки російських окупантів в районі Вугледару. Про це в ранковому звіті заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

Воєнний експерт і укладач фронтових мап «DeepState» у своєму зведенні за 26 січня, серед іншого, констатував: «Ситуація у Вугледарі складна, проте 72-а окрема механізована бригада ЗСУ тримає оборону і не підпускає ворога до міста».

На актуальній мапі, порівняно з вчорашньою, «DeepState» не змінив лінію розмежування сторін на цій ділянці фронту.

А Телеграм-канал «Донбас Оперативний» пізніше заявив, що ЗСУ навіть примусили загарбників відступити: «Вугледар. Станом на 8:00 всі атаки відбиті. Противника відкинуто до Микільського та Микільських дач».

Британська розвідка сьогодні в свому звіті повідомила, що дуже малоймовірно, що Росія насправді досягла якихось суттєвих успіхів під Вугледаром.

«Існує реальна можливість того, що російські військові джерела навмисно поширюють дезінформацію, намагаючись показати, що російська операція набирає обертів», – йдеться у заяві.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ездовые коты, оказалось, тоже существуют (видео)

20.03.2016 - 16:26
Ездовыми собаками, сегодня, никого не удивить. А вот кот, который бы тянул упряжку – большая редкость. Но таковые существуют. И доказательство тому, видеоролик, который мы разместили ниже. ...

Взрывы на военных складах в Калиновке сняли на видео с воздуха

27.09.2017
Из Калиновки успешно проводится эвакуация ...