ЗСУ відкинули окупантів під Тернами на Кремінському напрямку

На Лиманському (Кремінському) напрямку російські окупанти минулої доби вели безуспішні штурмові дії в районі Серебрянського лісництва, де наші захисники відбили чотири ворожі атаки.

Про це у ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Таким чином ГШ ЗСУ ніяк не прокоментував відчутне просування загарбників на північному фасі Лиманського напрямку, про яке різні джерела повідомляли ще вчора.

Однак Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює бойові дії на Харківщині та Луганщині, пише, що ситуація динамічна:

«Східніше села Терни ЗСУ відкинули супротивника на північний схід від балки «Кругла» на 1,15 кілометри. У районі балки «Широкий Яр» російські війська просунулися вглиб до 750 метрів».

Підтверджує це і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за перше та друге грудня; на останньому ми червоними стрілочками позначили просування інтервентів, а синьою – Сил оборони.

Окремо «DeepState» у своєму Телеграм-каналі оприлюднив мапу з втраченою у підсумку територією (забарвлена червоним кольором) на цій ділянці фронту та пояснив:

«Останній тиждень ворог активно поліз атакувати через ротацію підрозділів. Це насправді нормальна практика з обох сторін, так як перші дні — це завжди найважче. Наші роблять так само, коли є на те потреба. На жаль, кацапам вдалося зайняти доволі великий простір, вибивши Сили оборони з ряду позицій».

Нагадаємо, це малолюдна місцевість; зокрема на втрачених територіях не було жодного населеного пункту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Умер знаменитый вратарь киевского «Динамо» Виктор Чанов: видео

08.02.2017 - 23:14
Сегодня умер знаменитый вратарь киевского «Динамо» Виктор Чанов. Он был отличным кипером, который мог взять мертвый мяч, а иногда и пропустить дурацкий, как, например, в еврокубке против «Селтика»… Чанов успел ...

Ярмоленко забивает и «Боруссия» громит «Магдебург»: видео гола

25.10.2017
После проведенного на скамейке запасных ...

Представлен грузовик с 1000-сильным водородным двигателем: видео

02.12.2016
Разработчик уже получил предварительный заказ ...