ЗСУ відкинули окупантів під Новомихайлівкою

На Мар’їнському напрямку (під Донецьком і південніше) минулої доби бійці Сил оборони відбили вісім атак російських окупантів в районах Красногорівки, Мар’їнки та Новомихайлівки.

Про це в ранкових звітах на своїх сторінках у соціальній мережі «Фейсбук» повідомили Генеральний штаб Збройних сил України і об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

У свою чергу, Телеграм-канал «Донибас Оперативний» описав ситуацію на цій ділянці фронту з посиланням на військовослужбовці 46-ої окремої аеромобільної бригади ЗСУ:

«Георгіївка — Новомихайлівка без особливих змін. Йде сильний накат на Новомихайлівку з усіх видів зброї. Хлопці там б’ються, як леви. Курахове під обстрілом. Георгіївка — під обстрілом. Побєда — активізація орків. Безуспішно».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Виннице на первомайском митинге произошла драка: видео

01.05.2017 - 12:47
Первомай с дракой и под крики «коммуняку — на гиляку!» По случаю 1-го Мая в Виннице на Европейской площади собралась небольшая группа людей пожилого возраста. Возможно, они мирно и провели ...