ЗСУ відкинули окупантів під Курдюмівкою

Нагадаємо, саме командувач Сухопутних військ Збройних сил України і оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Олександр Сирський кілька тижнів тому віддав наказ звільнити Кліщіївку південніше Бахмута. Тож цілком логічно, що він прокоментував ситуацію.

Так, обидва звільнених сусідніх села (плюс Андріївка) невеликі. Зате у невдалій спробі втримати їх втратили боєздатність «одні із найбільш підготовлених і найкращих частин ворога»: 72-а мотострілецька, 31-а та 83-а десантно-штурмові бригади російських окупантів.

Важкі бої тривають, ворог веде невдалі контратаки, однак Сили оборони продовжать наступ далі, запевнив Олександр Сирський:  «Для організації виконання наших завдань провів робочу зустріч з командирами бригад, які зараз знаходяться в цьому районі».

Щоправда, про новий наказ з назвами конкретних населених пунктів генерал поки що нічого не розповів.

При цьому наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», розповів, що у загарбників виникли проблеми в іншому місці (окрім Кліщіївки та Андріївки). Однак деталі пообіцяв повідомити пізніше. 

Можливо, це місце вказав Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «В Курдюмівці (той самий район) Донецької області точаться важкі бої. Кацап потроху відходить під натиском ЗСУ…».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Шахтер победил Динамо и добыл свой восьмой Суперкубок: видео голов

15.07.2017 - 22:58
В Одессе на стадионе Черноморец завершился матч за Суперкубок Украины. В десятый раз за трофей сошлись «Шахтер» и «Динамо». Этой игрой открылся новый футбольный сезон. Завтра стартует чемпионат. Победил «Шахтер» ...

У границы Украины замечено много российских танков: видео

03.04.2018
Известный проукраинский блогер «IgorGirkin», который отслеживает ...

Бабушку в бикини арестовали за ДТП

19.07.2015
Патрицию Эбель из Неаполя (штат ...