ЗСУ відкинули окупантів під Кринками
На Придніпровському напрямку минулої календарної доби бійці Сил оборони відбили дві атаки російських загарбників в районі частково звільненого, але ущент знищеного села Кринки на лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області.
Про це в оперативній інформації, розміщеній у своєму Телеграм-каналі, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.
У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» про дану ділянку фронту розповів наступне:
«На лівому березі орки не рипаються. Вогонь пожежі демаскував майже все, що можна — тепер досяжність цілей для нас в рази краща».
«Хлопцям на артилерію дуже файні снаряди підвезли. Розвалює хати з орками на лівому березі з однієї тички».
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)