ЗСУ відкинули окупантів під Кремінною

За перші вісімнадцять годин 21 березня на Лиманському (Кремінському) напрямку російські окупанти вели безуспішні наступальні дії у районах населених пунктів Білогорівка Луганської області та Верхньокам’янське Донецької.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який перекладає новини англомовних блогерів і OSINT-дослідників повідомив:

«На Кремінському напрямку ЗСУ провели хвилю успішних контратак та відкинули російську армію з тих позицій, які вони зайняли раніше… На захоплення цих позицій російська армія витратила немало важкої техніки…».

Інформація вимагає альтернативного підтвердження, оскільки деякі наші бійці з цієї ділянки фронту передають, що ледве втримують позиції під натиском краще озброєного ворога.

На відео знищений під Кремінною розвідник загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как кавказцы обворовали в Киеве экс-министра

07.11.2017 - 18:47
Воры в Киеве распоясались совсем. К примеру, сегодня в кафе Ярославом Валу бывшего министра Сергея Терехина и эсс-главу Главного контрольного управления Аминистрации президента Анатолия Балюка обчистил лица кавказской национальности. Как ...

ДНР обстреляла из артиллерии КПВВ: видео

30.04.2018
Накануне российско-террористические формирования обстреляли КПВВ ...