ЗСУ відкинули окупантів під Кремінною

За перші вісімнадцять годин 21 березня на Лиманському (Кремінському) напрямку російські окупанти вели безуспішні наступальні дії у районах населених пунктів Білогорівка Луганської області та Верхньокам’янське Донецької.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який перекладає новини англомовних блогерів і OSINT-дослідників повідомив:

«На Кремінському напрямку ЗСУ провели хвилю успішних контратак та відкинули російську армію з тих позицій, які вони зайняли раніше… На захоплення цих позицій російська армія витратила немало важкої техніки…».

Інформація вимагає альтернативного підтвердження, оскільки деякі наші бійці з цієї ділянки фронту передають, що ледве втримують позиції під натиском краще озброєного ворога.

На відео знищений під Кремінною розвідник загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Роналду в матче «Реала» с «Депортиво» до крови разбили голову, видео

21.01.2018 - 20:23
Сегодня мадридский «Реал» в матче 20-го тура Примеро камня на камне не оставил от «Депортиво» — 7:1. Причем, «Реалу» пришлось отыгрываться после гола Адриана. Дважды в воротах соперника расписался лидер ...

В Якутии нелюди на «Уралах» догнали и задавили медведя: видео

27.12.2016
Вопиющий случай жестокого обращения с ...

Ликвидирована позиция ДНР с пулеметчиком: видео

23.04.2018
Бойцы ВСУ передали фонду «Повернись ...