ЗСУ відкинули окупантів під Кремінною

Чудова новина на фоні спроб системного наступу російських окупантів по всьому Донбасу – Сили оборони відкинули ворога та відчутно просунулися вперед південніше Кремінної. І це при тому, що російська пропаганда вважає цю ділянку фронту другою за значенням після Бахмутської.

Про наш контрудар в звіті за дев’ятнадцяте лютого повідомив вітчизняний військовий експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState». Дивись для порівняння скріни його карт за 19 й 20 лютого; на останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили район нашого просування.

«DeepState» дав зрозуміти, що цей успіх стався не за вчора, а в попередні дні; просто він отримав його підтвердження: «Ворог атакує з Площанки та Кремінної — успіху немає. Уточнено ситуацію в лісах Кремінної. Останнім часом темп ворога лінійно йде на спад».

В свою чергу, Генеральний штаб Збройних сил України в ранковому зведенні, серед іншого, розповів, що на Лиманському (Кремінському) напрямку наші захисники відбили ворожу атаку біля Білогорівки.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Сняли клип на рок-версию рождественской песни «Щедрик» (видео)

29.12.2015 - 19:33
Музыкант из Харькова, прославившийся исполнением рок-версии Гимна Украины, подготовил очередной сюрприз, на этот раз к Новому году. Никита Рубченко создал рок-обработку песни Николая Леонтовича «Щедрик». Звучит завораживающе. Как рассказал рокер, ...

Жестокая драка школьниц попала на видео

13.11.2017
В Каховке Херсонской области полиция ...