ЗСУ відкинули окупантів під Красногорівкою

На Авдіївському напрямку (між Донецьком і Горлівкою) минулої доби російські окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі Авдіївки, завдавши по ній авіаційний і артилерійські удари.

Також від артобстрілів загарбників постраждали сусідні Олександропіль, Новокалинове, Сєверне та Первомайське.

Про це в сьогоднішніх зведеннях, оприлюднених на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«Ворог зазнає значних втрат в особовому складі, озброєні та техніці, здійснює переміщення підрозділів та військ, активно застосовує резерви».

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» підтвердив нічну інформацію Телеграм-каналу «Донбас Оперативний» про просування вперед наших захисників в районі Красногорівки північніше Авдіївки.

Дивись для порівняння його карти за 27 і 28 серпня, на останній ми синіми стрілочками умовно позначили первинно звільнені території.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Путин процитировал Бендера в Васюках: видео

11.04.2017 - 19:57
Читали ли в Белом доме «Двенадцать стульев» И. Ильфа и Е. Петрова? Видимо, после комментария Владимира Путина, использовавшего фразу из этого произведения, перелистают книгу в оригинале, чтобы понимать ход мыслей ...

В центре Стокгольма прогремел взрыв (видео) (фото)

26.01.2016
По информации шведского издания Expressen, ...