ЗСУ відкинули окупантів під Донецьком

Російські окупанти «нещодавно» здійснили підтверджені просування на захід від Донецька. Про це у сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в України без подробиць повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

У свою чергу, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у звіті за перші шістнадцять з половиною годин 16-го травня, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«На Курахівському напрямку російські війська вісім разів намагалися проводити штурмові дії. Сили оборони успішно відбили всі атаки неподалік Костянтинівки, Новомихайлівки та Красногорівки».

Альтернативних підтверджень інформації ISW ми не помітили. Навпаки, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» під час оновлення своєї мапи сьогодні о 12:35 лінію фронту на Курахівському напрямку не змінив.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео сильного пожара на военном заводе в России

24.03.2017 - 22:19
В России на территории порохового завода в Казани произошел пожар. Один человек погиб. Возгорание возникло в цехе готовой продукции. По данным спасателей, пожарным удалось локализовать возгорание на площади 400 квадратных метров, ...

Ярмоленко забивает и «Боруссия» громит «Магдебург»: видео гола

25.10.2017
После проведенного на скамейке запасных ...

Провокаторы Саакашвили ногами избили полицейского: видео

18.10.2017
Нардеп Антон Геращенко, обращаясь к ...