ЗСУ відкинули окупантів під Донецьком

В Мережі з’явилися повідомлення про успіхи ЗСУ під Авдіївкою. Їх наводить проукраїнський телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Вказується, що «наші взяли Спартак, йде просування 34 бригади до Донецька з півночі».

Але є сумніви. По-перше, Спартак окупований з 2014 року, по-друге, в складі ЗСУ немає 34 бригади (правда, є 34-й окремий моторизований батальон).

Нагадаємо, російські окупанти публічно заявляли, що Авдіївка є другою після Бахмуту цілю їхнього зимово-весняного наступу. І справді, в першому кварталі 2023 року агресору з великими втратами вдалося захопити сусідні маленькі населені пункти (Водяне, Опитне, Кам’янка, Веселе, Красногорівка) і оточити місто з трьох сторін.

Однак вже в квітні в агресора не було жодних досягнень. Мало того, в останні дні місяця рашистські пропагандисти визнали втрати позицій під Авдіївкою.

В свою чергу, вітчизняний воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» ще вчора на актуальній мапі позначив відчутні просування Збройних сил України вперед східніше та північніше Авдіївки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Маленькая девочка советует, как выбирать мужа, — уморительное видео

27.07.2015 - 11:42
А знаете ли вы, милые дамы, как нужно выбирать мужа? Если пока не определились с критериями отбора, то этот материал именно для Вас. Девочка лет четырех четко сформулировала, с учетом ...

Появилось видео мощного извержения вулкана Этна

16.03.2017
В результате извержения лавы из ...

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) ...

Лада Калина провалилась в лужу и исчезла насовсем: видео

29.11.2016
Яму, в которую превратилась лужа, ...