ЗСУ відкинули окупантів під Бахмутом

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин одинадцятого листопада наші захисники відбили десять атак російських окупантів в районах нещодавно звільнених сіл Кліщіївка та Андріївка (південніше Бахмута).

Також загарбники завдали авіаційного удару по району сусідньої окупованої Курдюмівки. А від артилерійського та мінометного ворожого вогню постраждав десяток населених пунктів, в тому числі, Іванівське, Кліщіївка і знову Курдюмівка.

При цьому бійці Сил оборони продовжували ведення наступальних (штурмових) дій на Бахмутському напрямку, завдаючи інтервентам втрат в живій силі та техніці.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

А от американський Інститут вивчення війни (ISW) в останніх звітах вказує, що на Бахмутському напрямку наступальні дії зараз ведуть лише загарбники: «Російські війська, ймовірно, розпочали локалізовані наступальні операції на Бахмутському напрямку та посилили наземні атаки поблизу Бахмута в останні дні».

Повідомлення нашого захисника, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», це підтверджують: «В нас важко зараз. Але не критично, як пишуть орки. Ми їх відкинули від Кліщіївки. Але там важко, бійка за посадки».

«Гаряче по напрямку. Хвилями (пруть) на Богданівку (північніше Бахмута), на Кліщіївку. Хвилі «м‘яса».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Возле Мариуполя боевой вертолет пролетел над головами отдыхающих на пляже: видео

03.07.2018 - 15:59
На Ютуб пользователь под ником «Якорь» опубликовал видео на котором боевой вертолет пролетает прямо возле пляжа, где отдыхают люди. Причем, на высоте всего в несколько метров, над головами купающихся. Автор ...

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина ...