ЗСУ відкинули окупантів під Бахмутом

Бійці Сил оборони минулої доби продовжували штурмові дії південніше Бахмута, завдаючи ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюючись на досягнутих рубежах. Зокрема здобули успіх східніше нещодавно звільненої Андріївки.

Натомість російські окупанти на цій ділянці фронту безуспішно намагалися відновити втрачене положення східніше ще більш південної Диліївки.

Про це, серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Передович0к», повідомив, що за залізницею східніше Андріївки ЗСУ закріпилися ще вчора, після чого відбивають масовані контратаки загарбників, завдаючи їм великих втрат.

Також він натякнув на наші успіхи в самому Бахмуті і загалом демонструє оптимізм: «В цілому оборона кацапів потрохи сиплеться, досвідчені солдати кінчаються, тому контрнаступальні дії в більшій мірі за нами».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Чехии группа россиян напала на акцию в поддержку Украины: видео

27.11.2017 - 17:34
Активистка Соня Поспешилова, проживающая в столице Чехии, рассказала о том, как на нее с друзьями в Праге набросились россияне. Ребята проводили проукраинскую акцию на площади. В это время к ним ...

В небе над США сгорел метеорит – очень похоже на случай у Львова (видео)

18.05.2016
На северо-востоке США зафиксировано падение ...