ЗСУ відкинули окупантів під Бахмутом

Збройні сили України просунулися вперед північніше Бахмута в районі окупованої Берхівки та південніше міста в напрямку Андріївки.

Це на своїй мапі (оновлена сьогодні о 9:43) зафіксував вітчизняний авторитетний укладач фронтових карт і воєнний експерт  «DeepState».

Фактично, він підтвердив те, про що вчора ввечері заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр. Дивись для порівняння карти від п’ятого та шостого червня. На останній ми умовно синіми стрілочками позначили місця просування наших захисників.

У своєму звіті за минулу добу, оприлюдненому у власному Телеграм-каналі, «DeepState» про дану ділянку фронту написав:

«Тривають бої біля Оріхово-Василівки та Берхівського водосховища. Біля останнього Сили оборони мають частковий успіх. Ворога вибито біля каналу Сіверський Донець – Донбас…

Підстав стверджувати про якесь оточення, кільце, напівкільце навколо Бахмута немає. Кацапи ще й підтягують доволі якісні резерви, які здатні та вміють ходити в атаки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ДНР разбомбила украинское село под Докучаевском (фото)

05.06.2016 - 11:52
По данным спикера АТО Сергея Жмурко, с 22:10 до 23:00 четвертого июня ДНР выпустила из Докучаевска семь 120-миллиметровых мин по жилому сектору украинской Николаевки (между населенными пунктами 4-5 км). Позже ...

Появилось видео летящего в небе над Уралом огненного шара

04.03.2018
Случайно на камеру видеорегистратора жителя ...