ЗСУ відкинули окупантів під Авдіївкою

Бійці Збройних сил України відбили у російських окупантів ресторанний комплекс «Царська охота» на півдні Авдіївки та знешкодили диверсійно-розвідувальні групи загарбників, які прорвалися у місто.

Про це «24 каналу» заявив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш. 

Нагадаємо, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» ще декілька днів тому повідомив, що після захоплення «Царської охоти», де наш гарнізон потрапив в оточення, загарбники самі залишили укріпрайон. Можливо, після цього вони поверталися… Тоді інформація Барабаша має сенс… Або 24 канал отримав коментар, який Барабаш давав раніше, а зараз його просто повторив.

Зараз на мапі «DeepState» «Царська охота» (на скриншоті ми позначили її червоним квадратиком) перебуває у сірій зоні поблизу території, де закріпилися інтервенти у південній частині приватного сектору Авдіївки. І це у віддаленні від зони впевненого контролю Сил оборони.

Щоправда, є надія, що «DeepState» просто не встиг зробити зміни. Хоча у своєму звіті за 28 січня, він, серед іншого, написав: «Ворог продовжує посилювати своє угруповання на півдні Авдіївки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под Киевом пьяный судья устроил тяжелую аварию: видео

03.01.2018 - 00:58
Народный депутат от РПЛ Игорь Мосийчук незадолго до полуночи сообщил о тяжелом ДТП под Киевом с участием судьи. По информации парламентария, авария произошла на повороте с Житомирской трассы к селу ...

Бандера добрался и до Винницы (видео)

07.12.2015
Человек, совсем недавно взорвавший интернет ...

Появилось видео падения и взрыва метеорита под Архангельском

09.01.2017
В России в Онежском районе Архангельской ...

В Китае пингвинов облачили в Санта-Клаусов: видео

25.12.2017
Группой, пожалуй, самых необычных «Санта-Клаусов» ...