ЗСУ відкинули окупантів на Соледарському напрямку

Сили оборони продовжують штурмові дії на Соледарському напрямку Донецької області (між окупованим Бахмутом і Сіверськом). Минулої доби вони вибили російських окупантів з позицій на важливих висотах біля траси на Слов’янськ.

Про це сьогодні вранці на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» більш загально повідомив Генеральний штаб Збройних сил України:

«На напрямку Привілля — Залізнянське (на мапах позначено червоним квадратиком) наші воїни мали частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах».

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» у своєму звіті за 29 червня розповів більш детально:

«Силами 225 батальйону територіальної оборони ЗСУ було зачищено східні околиці висоти 224.0, що біля Оріхово-Василівки».

Дивись для порівняння скріншоти карт «DeepState» за 28 та 30 червня, на останній ми синіми стрілочками умовно позначили місця просування наших захисників.

При цьому ГШ ЗСУ і «DeepState» не підтверджують повідомлення Телеграм-каналу «Донбас Оперативний», про просування ЗСУ в напрямку Яковлівки східніше Соледару.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вблизи Солнечной системы нашли суперземлю: видео

20.11.2016 - 12:04
В относительно небольшом удалении от Солнечной системы ученые рассмотрели планету класса суперземля. По подсчетам специалистов она в 5,4 раза тяжелее Земли, а ее орбитальный период составляет 8,7 суток. В СМИ ...