ЗСУ відкинули окупантів на Сіверському напрямку

На Сіверському напрямку протягом перших тринадцяти годин 27 червня відбулося п’ять бойових зіткнень. У тому числі три атаки російських окупантів наші захисники відбили. Однак, станом на 13:00 тривали бої в районах нескореної Роздолівки та вільної Виїмки.

Про це у зведеннях, розміщених на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» за підсумками 26 червня зафіксував незначне просування загарбників біля вищевказаної Виїмки.

Дивись скриншот його карти, на якій він червоним пунктиром обвів втрачену територію трикутною форми, на якій за вчора змогли закріпитися інтервенти. Раніше це була сіра зона активних боїв, яка в цілому не змістилася в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Песни, представленные на первом полуфинале отбора на «Евровидение-2016» (видео)

06.02.2016 - 19:58
6 февраля проходит первый полуфинал отбора на конкурс «Евровидение-2016». Второй этап отбора – 13 февраля. А вот кульминация состоится 21феврвля. Если вы не успели на прямую трансляцию, то у нас ...

Россияне высмеяли пропагандиста Соловьева, жмущего штангу: видео

19.11.2017
Подражая Владимиру Путину, некоторые публичные ...

Злидні. Чудесный украинский мультфильм

08.12.2015
Злидні. Чудесный украинский мультфильм Украинская ...