ЗСУ відкинули окупантів на схід від Куп’янська

На Куп’янському напрямку (сама північна ділянка фронту у Харківській області) бійці Сил оборони відбили сім атак російських окупантів, відкинувши їх в районі нескореного прифронтового села Синьківка на північний схід від Куп’янська.

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Петро Гасай.

У свою чергу, Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на цій ділянці фронту та на сусідньому Лиманському (Кремінському) напрямку, повідомив, що загарбники захопили 116 гектарів (1,16 квадратних кілометра) території північніше іншого вільного прифронтового села – Кислівка (на схід від Куп’янська).

Він оприлюднив мапу західних OSINT-дослідників, на якій територія, де вже закріпилися інтервенти, забарвлена червоним кольором.

Це досить малонаселена місцевість, тому цей успіх агресора не є критично значимим.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как террористы обстреливают позиции ВСУ из Града: видео

24.05.2017 - 21:03
Пресс-центр штаба АТО разместил у себя в Фейсбук видео, в котором показаны последствия обстрелов террористами украинских позиций из реактивных установок Град-П (бьет одиночными). Боец в кадре рассказывает, что в последние ...

Техника в руках дикаря – причина огромного удивления (видео)

26.10.2015
Оригинальный и весьма курьезный способ ...

Ликвидация Гиви: подробности, фото, видео

08.02.2017
Как мы уже сообщали, сегодня ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...