ЗСУ відкинули окупантів на Покровському напрямку

Маємо приємні новини з північного фасу Покровського (колишнього Авдіївського) напрямку (район нещодавно окупованого селища Очеретине, звідки загарбники рвуться до траси «Покровськ – Костянтинівка»).

«Ворога відкинуто біля Олександрополя», — так солідно звучить анотація до актуалізації карти за підсумками минулої доби від авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап і водночас колективу військових експертів «DeepState».

Хоча безпосередньо на мапі зміни виглядають скромно – дивись для порівняння її скриншоти за вісімнадцяте та дев’ятнадцяте червня. На останньому ми умовно позначили синьою стрілочкою місце зсуву сірої зони активних боїв у бік ворога.

Однак з урахуванням масштабного ворожого наступу на цій ділянці фронту протягом останніх місяців це насправді дуже обнадійлива звістка. Ще одну дав наш захисник, який веде телеграм-канал «Бахмутський Демон»:

«Якщо казати про наближення орків до траси з Покровська до Костянтинівкки — там не все так погано, як описують. Вони застрягнуть».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Семенченко рассказал о том, как они «сняли» блокаду в Бахмуте: видео

08.02.2017 - 00:37
Начальник Нацполиции Украины в Донецкой области Вячеслав Аброськин рассказал о том, что блокада железной дороги в Бахмуте снята — поезда ходят. А затем уточнил, что у полиции нет данных о ...

ЧМ-2018: Россия выигрывает у Египта 3:1. Видео голов

19.06.2018
После нулевого первого тайма, который ...