ЗСУ відкинули окупантів на півночі і півдні Бахмута

Англомовні воєнні блогери та OSINT-дослідники відзначають, що Збройні сили України відкинули російських окупантів на самій півночі Бахмута (район провулків Ушакова); дивись мапу. В результаті звільнено шлях між Бахмутом і селом Парасковіївка, яке майже в оточенні утримують ЗСУ.

Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

В свою чергу, вітчизняний військовий експерт «DeepState» у звіті за п’ятнадцяте лютого, серед іншого, зазначив, що ЗСУ продовжують відтісняти загарбників від траси на Костянтинівку: «Між Іванівським та Ступочками ворог видихся, а місцями й рятувався втечею».

Правда, всі експерти вказують, що агресор просувається біля траси на Слов’янськ, однак наразі це не загрожує Бахмуту. А сама дорога давно вже не використовується за призначенням.

А от боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», не тільки пише про вдалі наші контратаки в Бахмуті і біля траси на Костянтинівку, але й стверджує, що Сили оборони досі утримують Красну Гору (поруч з Парасковіївкою). 

Однак всі експерти без виключення Красну Гору замальовують в кольори окупованих територій.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Бразилия сенсационно упустила победу в матче со Швейцарией: видео голов

17.06.2018 - 23:42
ЧМ-2018. Матч №11 Группа Е. Бразилия — Швейцария — 1-1 Вот и стартовали бразильцы. В Ростове они схлестнулись со Швейцарией. Задав с первых минут высочайший темп, пентакампеоне на 20-ой минуте ...

ВСУ уничтожили ДОТ террористов с помощью ПТУР: новое видео

16.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал ...

Беспилотные автомобили Google серьезно приблизились к реальному потребителю

15.09.2015
Компания Google назначила руководителя направления ...