ЗСУ відкинули окупантів на півночі Бахмута

Інтернет заполонили «відосики» з Бахмута, в яких бійці Сил оборони стверджують, що вони в місті знищують російських окупантів і не збираються відступати…

Але яка ситуація об’єктивно на мапі? Останній аналіз, який ми бачили, сьогодні в обід зробив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», котрий, серед іншого, перекладає повідомлення англомовних західних воєнних експертів та OSINT-дослідників:

«В Бахмуті найважчі бої йдуть в районі Квадратів (південь міста), де знаходиться літак. Була спроба (російських фашистів) через цей приватний сектор вийти на трасу Т-0504 (на Костянтинівку), але успіху — нуль, атаки були відбиті.

Район Собачівки (теж південь Бахмута) та Забахмутка (схід) — без змін, йдуть дуже важкі бої. Вулиця Патріса Лумумби (схід) – вагнера намагаються сконцентрувати увагу там.

На півночі Бахмуту вагнера в цілому перейшли в оборону, ЗСУ контратакують по всьому напрямку. Ситуація важка».

Тим часом, ватажок рашистської приватної військової компанії Вагнера Євген Пригожин, роздратований дурними запитаннями, коли ж він нарешті захопить Бахмут, відповів, що йому для цього не вистачає 20-30 тисяч «міцних хлопців»:  «ми їх навчимо і підемо візьмемо».

Навчання – процес довготривалий…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

200-килограммовый крокодил уже 20 лет живет в индонезийской семье, – фото, видео

07.02.2018 - 17:30
В 1997 году 41-летний Мухаммед Айван из Западной Явы, Индонезия, всего за 2 доллара купил новорожденного гребнистого крокодила, которого поймали рыбаки. Малыша он назвал Коджек и отнес домой. С тех ...

Криштиано Роналду получил свой четвертый «Золотой мяч»: видео

12.12.2016
Португальский нападающий мадридского «Реала» Криштиано ...

ВСУ отработали танковый прорыв с учетом специфики Донбасса: видео

12.06.2018
Военное телевидение Донбасса показало кадры ...