ЗСУ відкинули окупантів на Оріхівському напрямку

Сьогодні на Оріхівському (раніше Мелітопольському) напрямку російські окупанти невдало атакували підрозділи Сил оборони в районі Малої Токмачки Запорізької області (вірогідно, зі сторони окупованої Новопокровки). Дивись мапу.

Про це в оперативній інформації станом на 10:00 дев’ятнадцятого червня, серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України. А в звітах станом на 13:00 і 16:00 він цей напрямок вже не згадував.

Тим часом, блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» повідомив, що загарбники повільно просуваються вперед в сусідньому частково окупованому, але в ущент знищеному селі Роботине.

Однак це дається їм ціною явно невиправдано великих втрат, адже в населеному пункті практично немає руїн, в яких можна було б укриватися під час обстрілів.

Мабуть, саме тому вже тривалий час більша частина населеного пункту перебуває в сірій зоні активних боїв.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Партизаны провели на Донбассе блестящую операцию: видео

10.10.2017 - 23:52
За первые 18 часов 10 октября спикер АТО Анатолий Стельмах со стороны ЛНР зафиксировал обстрелы украинских позиций у Крымского на Бахмутке и станции Донец у Станицы Луганской из противотанковых гранатометов ...

Война под Донецком. «Русские» применяют новую тактику: видео

17.12.2017
Дневные сообщения жителей Донецка и ...