ЗСУ відкинули окупантів на Мелітопольському напрямку

Російські окупанти минулої доби завдали авіаційні удари по районах двадцяти населених пунктів. Три з них знаходяться в місці нашого досить невеликого проривного плацдарму на Мелітопольському напрямку в Запорізькій області — Мала Токмачка, Оріхів та нещодавно звільнене Роботине.

Про це в сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів речник Генерального штабу Збройних сил України Павло Ковальчук.

З його слів, попри відчайдушний спротив загарбників, на цій ділянці фронту бійці Сил оборони продовжують наступальну операцію, завдають їм значних втрат в живій силі та техніці, змушують відходити із займаних позицій.

Це підтверджують західні OSINT-дослідники, на повідомлення яких звернув увагу Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«За минулу добу було звільнено 0,32 квадратних кілометри на південь від села Роботине і 0,12 км² на захід від Роботиного в напрямку села Копані (окуповане). Крім того, кацапня втратила 0,1 км² біля Вербового (окуповане). Бої вже ідуть не тільки на околицях, а і безпосередньо в селі Вербове».

Насправді, як раніше пояснювала 46-а аеромобільна бригада ЗСУ, наші захисники вже давно заходять в західну частину Вербового, яка є сірою зоною. Однак розташоване в низині село само по собі «нецікаве» — битва йде за висоти навколо нього.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бандера добрался и до Винницы (видео)

07.12.2015 - 17:21
Человек, совсем недавно взорвавший интернет своими патриотическими песнями, добрался и до Винницы. Концерт Сергея Файфуры ожидается в конце декабря. Одна из его песен, видеоклип на которую мы разместили ниже, называется ...

Как будет выглядеть истребитель шестого поколения (видео)

24.01.2016
Американская корпорация Northrop Grumman презентовала ...