ЗСУ відкинули окупантів на Мар’їнському напрямку

На Мар’їнському напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили шістнадцять атак російських окупантів в районах Мар’їнки (під Донецьком) та Новомихайлівки (південніше). Ворога відкинуто на його попередні позиції.

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів Об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

У свою чергу, американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому звіті про ситуацію на фронтах в Україні заявив, що загарбники просунулися вперед на південний захід від Донецька.

Однак, оскільки ISW не навів конкретики, не можна виключати, що ми про ці незначні успіхи ворога повідомили ще вчора (з посиланням на авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап і військового експерта «DeepState», а також на Телеграм-канал «Донбас Оперативний»).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мощным ударом уничтожена передовая позиция террористов, видео

22.02.2018 - 10:07
Наши военные на передовой ежедневно совершают подвиг, защищая Родину от оккупантов. Порою украинцам дают увидеть отдельные моменты фронтовые волонтеры. Нынче фонд «Вернись живым» рассказал о помощи военным на передовой, благодаря ...

Что происходит с круизным лайнером во время шторма

16.12.2015
Круизный лайнер только кажется таким ...

Bugatti создала велосипед стоимостью 39 тысяч долларов: видео

25.03.2017
Компания Bugatti создала при участии ...