Російські окупанти атакували позиції сил Оборони біля вільного села Торське на північному сході Донецької області (Лиманський або Кремінський напрямок) за потужної підтримки авіації і артилерії.
Про це о 16:03 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).
