ЗСУ відкинули окупантів на Краматорському напрямку

Російські загарбники просунулися вперед в приватному секторі нескореного містечка Часів Яр, розташованого західніше раніше окупованого Бахмута.

Про це без подробиць повідомив наш захисник, який воює в цьому районі і веде телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?».

Він же розповів про складну ситуацію на сусідній ділянці (південніше Бахмута): «Титанічними зусиллями стримується населений пункт Кліщіївка (частково окупований). Дуже важко з логістикою та евакуацією наших поранених».

У свою чергу, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в оперативному зведенні станом на 17:30 31 травня про дану частину лінії фронту, серед іншого, повідомив:

«На Краматорському напрямку противник атакує за підтримки авіації. В районі Дружби завдано удару 26-ма некерованими авіаційними ракетами. Загалом, з початку доби на цьому напрямку відбулося вже 5 бойових зіткнень. Наразі, одне ще триває поблизу Андріївки». 

Згодом наші бійці повидомили, що ці атаки вдалося відбити, окупанти відкинуті.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

На курортном Бали произошло уже второе извержение вулкана, – опубликовано видео

23.12.2017 - 18:05
Вновь «задымил» вулкана Агунг на знаменитом острове Бали. Несмотря на извержение, местный аэропорт работал в обычном режиме, а угрозы жизни для многочисленных туристов власти не видят. Неспокойная сейсмическая ситуация на ...

Над Винницей промчались истребители: видео

13.09.2017
В рамках анонсированных ранее начальником ...

У дома Луценко вспыхнули разборки: видео

09.12.2017
Как мы уже сообщали, сегодня ...