ЗСУ відкинули окупантів на Донеччині

На Бахмутському напрямку бійці Сил оборони протягом перших вісімнадцяти годин восьмого листопада відбили 22 атаки російських окупантів в районах Богданівки, Хромового, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки. Порівняно з попередніми тижнями маємо різкий ріст кількості ворожих штурмів на цій ділянці фронту – в рази.

Тим не менше, наші захисники продовжували ведення власних наступальних дій, завдаючи загарбникам втрат в живій силі та техніці.

Про це у вечірньому зведенні, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом, боєць ЗСУ, який воює під Бахмутом і раз в кілька днів дописує в Телеграм-канал «Передович0к», сьогодні повідомив:

«…Не довго кацапи посадку тримали — більшість позицій під Берхівкою повернуті під контроль. В інших напрямках, як завжди, позиційність, з обох боків, деколи намагання контратак, але безуспішно».

Мова про повернення позицій, втрачених на початку листопада.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Зеленский и Кошевой сыграли протрезвевших главарей ЛДНР: видео

02.04.2017 - 12:45
В Сети набирает популярность миниатюра студии «Квартал 95» об амнезии у главарей ЛДНР А. Захарченко и И. Плотницкого. По сюжету, проснувшись после очередного запоя, герои В. Зеленского и Е. Кошевого не ...

Смеющаяся лиса

06.11.2015
Лисе удалось добыть пернатую дичь. ...

Ярмоленко слету забил шикарный гол «Ганноверу»: видео

28.10.2017
Андрей Ярмоленко вышел в стартовом ...