ЗСУ відкинули окупантів на Бахмутському напрямку

Російські окупанти начебто просунулися вперед на Бахмутському напрямку. Про це, серед іншого, в останньому зведенні про російсько-українську війну повідомив американський Інститут вивчення війни.

Однак експерти ISW посилаються на твердження рашистських «воєнкорів». У тому числі про те, що загарбники захопили наші позиції під час раптового штурму поблизу Бахмута ще шостого грудня.

Однак, нагадаємо, блогер і боєць 24-го штурмового батальйону «Айдар» 5-ої ОШ бригади Збройних сил України, яка воює під Бахмутом, Станіслав Бунятов (Осман) вчора ввечері повідомив, що наші захисники сьомого грудня відбили у ворога дві позиції, які втратили шостого.

Чи йде мова про одні й ті самі позиції, чи інші, ми не знаємо.

Тим часом Генеральний штаб ЗСУ у ранковому зведенні про цю ділянку фронту повідомив наступне: «На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 24 атаки ворога в районах Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки… Сили оборони… продовжують штурмові дії південніше Бахмута…, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах».

При цьому ISW в своєму останньому звіті вказує, що геолокованих підтверджень просування ЗСУ поки що немає.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Чечне завершилась кровавая спецоперация по ликвидации боевиков: видео

18.12.2016 - 21:05
Как мы вчера сообщали, в столице Чечни вчера вечером в ходе спецоперации местных силовиков были убиты 4 человека, которые напали на полицейских. Еще двое были ранены. Как оказалось, это было ...