ЗСУ відкинули окупантів, які захопили наші позиції
Російські окупанти захопили спостережний пункт 3-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України за допомогою хімічної зброї – одразу після використання отруйних речовин ворог пішов в атаку.
Але вже через дві години наші захисники з першого механізованого батальйону під прикриттям дронів зі свого підрозділу «Revenge group» провели контратаку. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомила служба зв’язків з громадськістю бригади, оприлюднивши відповідне відео з коментарем:
«Підключили безпілотні засоби, закидали противника скидами й FPV, поки штурмові групи вели ближній бій на землі. Коли наші ліквідували піхоту окупантів, а позиція запалала, ще один трьохсотий росіянин випилився зі своєї гвинтівки сам».
Чи був відновлений контроль за знищеною позицією, ми не зрозуміли.
Подпишитесь на новости























