ЗСУ відкинули окупантів, які захопили наші позиції

Російські окупанти захопили спостережний пункт 3-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України за допомогою хімічної зброї – одразу після використання отруйних речовин ворог пішов в атаку.

Але вже через дві години наші захисники з першого механізованого батальйону під прикриттям дронів зі свого підрозділу «Revenge group» провели контратаку. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомила служба зв’язків з громадськістю бригади, оприлюднивши відповідне відео з коментарем:

«Підключили безпілотні засоби, закидали противника скидами й FPV, поки штурмові групи вели ближній бій на землі. Коли наші ліквідували піхоту окупантів, а позиція запалала, ще один трьохсотий росіянин випилився зі своєї гвинтівки сам».

Чи був відновлений контроль за знищеною позицією, ми не зрозуміли.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мощным ударом уничтожена передовая позиция террористов, видео

22.02.2018 - 10:07
Наши военные на передовой ежедневно совершают подвиг, защищая Родину от оккупантов. Порою украинцам дают увидеть отдельные моменты фронтовые волонтеры. Нынче фонд «Вернись живым» рассказал о помощи военным на передовой, благодаря ...

А ви знаєте, що П’ятничани приєднали до Вінниці у 1938 році?

31.10.2016
Вулиця П’ятничанська (до декомунізації Боженка) ...