ЗСУ відкинули окупантів біля укріпрайону Зеніт під Авдіївкою

Російські окупанти просунулися вперед в районі Авдіївки. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Однак, хоча вони й вказують, що це підтверджений факт, якихось подробиць, конкретних локацій чи хоча б джерела інформації не навели.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», не схильний до прикрашання стану справ, у своєму звіті за 26 січня констатував важку ситуацію в Авдіївці, однак без зафіксованого просування агресора:

«…Біля Степового без змін, традиційно і вже не такі чисельні групи ворога розбиваються о захист Сил оборони. В той же час ворог атакує дачі біля АКХЗ для обходу заводу. Кацапи намагаються забрати дві паралельні посадки між Кам’янкою та тими ж дачами — бої тривають. Важка ситуація зберігається південніше Авдіївки. Кацапи ще й атакували західніше Зеніту, проте успіху не мали…».

Щоправда, «DeepState» досить часто зумисно повідомляє про певні події (як позитивні, так і негативні) з запізненням, коли цього вимагає оперативна безпека наших захисників, які беруть в них участь.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

200-килограммовый крокодил уже 20 лет живет в индонезийской семье, – фото, видео

07.02.2018 - 17:30
В 1997 году 41-летний Мухаммед Айван из Западной Явы, Индонезия, всего за 2 доллара купил новорожденного гребнистого крокодила, которого поймали рыбаки. Малыша он назвал Коджек и отнес домой. С тех ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...