ЗСУ відкинули окупантів біля Кармазинівки

Близько двох тижнів тому російські окупанти прорвали нашу оборону на Лиманському (Кремінському) напрямку в районі Кармазинівки і змогли просунутися на кілька кілометрів вперед, окупувавши три маленькі села – Новоєгорівка, Сергіївка і Надія.

Але вже вчора стало відомо, що наші захисники звільнили Надію і частково нещодавно втрачені території.

А сьогодні речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов в зведенні за минулу добу про цю ділянку фронту повідомив наступне: «На Лиманському напрямку ворог вів безуспішні наступальні дії в районі Надії».

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив, що Сили оборони продовжують звільняти нещодавно втрачені території:

«Кацапи опублікували кадри нічного обстрілу ймовірних позицій ЗСУ у лісопосадці з БМ-21 «Град» на захід від села Кармазинівка. Відео свідчить про подальше просування ЗСУ».

Він оприлюднив мапу, на якій зафіксоване просування ЗСУ в бік Кармазинівки.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Динамо» выиграло у «Ворсклы»: видеообзор

05.11.2017 - 22:20
Мораес и Буяльский принесли киевлянам три очка после пяти матчей без побед В ворота «Динамо» не назначили два чистых пенальти «Динамо» сохранило семиочковое отставание от донецкого «Шахтера». Для этого киевлянам ...