На Сіверському напрямку протягом перших шістнадцяти годин 26-го грудня бійці Сил оборони відбили усі три штурми російських окупантів в районі селища Білогорівка Лисичанської міської громади Сіверськодонецького району Луганської області.
У свою чергу, блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів повідомив про ситуацію на сусідньому більш північному Лиманському напрямку:
«В Тернах орки намагаюся пролазити на другий берег водосховища вже фактично в саму Іванівку, але поки вдається стримувати натиск. Вчора хлопці нормально знищили ворожої техніки. Ситуація важка».
