ЗСУ відкинули окупантів біля АКХЗ

Збройні сили України п’ятого грудня відбили у російських окупантів дві передові позиції північніше Авдіївського коксохімічного заводу. Паралельно загарбники також просунулися вперед на двох локаціях у тому ж районі.

Про це, серед іншого, у сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронті з посиланням на геолоковані бойові відео повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» повідомив, що Сили оборони дещо відкинули агресора біля Степового (північніше АКХЗ), натомість ворог трохи просунувся до самого заводу.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за четверте та п’яте грудня; на останньому ми стрілочками умовно позначили просування сторін (синя – ЗСУ, червона – загарбники).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Настя Каменских сняла на видео зажигательный танец в бикини

29.10.2017 - 12:25
Не успели поклонники таланта Насти Каменских насладиться обсуждением новости о «паузе» в деятельности ее дуэта с Потапом, как поп-дива преподнесла новый повод для дискуссии. Артистка разместила в соцсети зажигательный танец ...

Военные научили беспилотник взлетать из-под воды (видео)

09.12.2015
Технологический институт Джорджии опубликовал видео ...

Американские морпехи начали тестировать «оружие будущего»: видео

28.03.2017
Боевые роботы, деревянные беспилотники, катера-субмарины ...