ЗСУ відійшли на нові позиції на Мар’їнському напрямку

Минулої доби російські окупанти здійснили підтверджене просування на південний захід від Донецька. Про це без подробиць і конкретних локацій в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Очевидно, мається на увазі Мар’їнський напрямок. Наші захисники з 79-ої окремої Таврійської десантно-штурмової бригади Збройних сил України, яка воює на цій длянці фронту, у своєму Телеграм-каналі написали:

«…Потихеньку займаємо більш вигідні рубежі, тому що русня тупо щогодинно насипає артилерією та керованими авіаційними бомбами. Наші передові позиції розбиті просто в хлам, потроху відходимо…».

При цьому наші воїни очікують на швидке покращення забезпечення бронетехнікою та боєприпасами за рахунок підтримки західних союзників, що дозволить стабілізувати ситуацію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео задержания Саакашвили

12.02.2018 - 15:37
По информации Давида Сакварелидзе, сегодня в Киеве силовики задержали Михаила Саакашвили. По его данным, это произошло в ресторане «Сулугуни» в переулке Музейном. Якобы задерживавшие бывшего президента Грузии прибыли на трех ...

Как красиво и просто раскрасить чашку (видео)

13.11.2015
Сделать или украсить что-то своими ...

ВСУ с воздуха уничтожили стратегические позиции оккупантов: видео

26.05.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал, ...

В Киеве жестко разогнали лагерь ромов: видео

25.04.2018
Полиция поставила точку в деле ...