ЗСУ відійшли на нові оборонні позиції під Авдіївкою

Речник оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія Дмитро Лиховій фактично підтвердив захоплення російськими окупантами села Ласточкине західніше Авдіївки, про що ще вчора повідомляли чисельні джерела.

Щоправда, він спробував зм’якшити відчуття втрати, вказавши, що Сили оборони відійшли на західну околицю села. Однак насправді це нічого не змінює, хоча б тому, що околиця за визначенням перебуває за межами населеного пункту. Тим паче, що ворог наступає зі сходу.

Куди важливіше твердження Дмитра Лихового про те, що на тій самій західній околиці Ласточкиного наші захисники зайняли підготовлені оборонні позиції. Однак ще при відході з Авдіївки до Ласточкиного ОСУВ Таврія вже казало, що там на Збройні сили України чекають надійні фортифікації…

Чи є вони там справді, чи спікери в погонах механічно такими називають будь-які рубежі, на які ми відступаємо, побачимо згодом.

Тим часом наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», о 14:27 повідомив про ситуацію трохи південніше:

«Орки після окупації населеного пункту Сєверне зараз намагаються прорватися до населеного пункту Тоненьке, авдіївський напрямок. Триває бій».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Зачем военные из России проникли на территорию Украины (видео)

27.11.2015 - 15:20
В Луганской области двое военных из России были задержаны отечественными пограничниками. «Заблудились»… Их допросили, о чем Госпогранслужба не только проинформировала общественность, но и распространила видео этого процесса. Задержание произошло после ...

Пехотинцы ВСУ встречают врага на окраине Донецка: видео

06.10.2017
Военное телевидение Украины показало передовые ...

В Донецке сожгли автомобиль, видео

11.10.2019
Местные жители, в частности украинский ...