ЗСУ відчутно просунулися вперед на схід від Куп’янська

На Куп’янському напрямку (сама північна ділянка фронту) минулої доби бійці Сил оборони відбили сім атак російських окупантів біля нескореного фронтового села Синьківка Харківської області.

Про це у ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував відчутне просування наших захисників на цій ділянці фронту між окупованими селами Ягідне та Орлянка.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 28 та 29 грудня. На останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили звільнену територію, на якій ЗСУ вже закріпилися, а блакитною – розширення сірої зони у бік загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017 - 12:36
Главное управление разведки Минобороны Украины сообщает о самоубийстве «морпеха» ДНР, подорвавшего себя гранатой – руководство 9-го полка (Новоазовск) оформляет его увольнение задним числом. Также вследствие суицида погиб «ополченец» из отдельной ...