ЗСУ відчутно просунулися вперед на Мелітопольському напрямку

Бійці Сил оборони відчутно просунулися вперед на ділянці фронту між окупованими Нопокровкою та Вербовим Запорізької області (наш проривний плацдарм південніше вільного міста Оріхів на Мелітопольському напрямку).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його карти за 25 січня, на якому звільнена територія, на якій вже закріпилися наші захисники, зафарбована блакитним кольором.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів:

«Запорізький напрямок. Були спроби маленьких штурмів орками для заняття домінуючих позицій – наші воїни на місцях дали їм чергових пендюлів. Але продовжуємо страждати від ворожої артилерії – кладуть орки добре і постійно. РСЗВ в них теж не мовчить».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео запуска террористами ДНР ракет из РСЗО «Снежинка»

13.06.2018 - 15:13
Чтобы как-то отвести обвинения в поставках на Донбасс тяжелого вооружения, включая РСЗО «Град», Россия помогла реализовать на территории ОРДО изготовление нескольких кустарных установок, стреляющих ракетами. Одну из таких назвали «Снежинка». ...

Российские военные потеряли танк Т-72: видео

13.04.2018
В Хабаровском крае России на ...