ЗСУ відбили ворожий наступ під Авдіївкою

Збройні сили України знищили чотири одиниці бронетехніки та п’ятнадцять солдат російських загарбників, які атакували наші позиції північніше окупованого Водяного між Донецьком і вільною Авдіївкою.

Паралельно північніше Авдіївки йдуть важкі бої біля нещодавно частково окупованого села Красногорівка, де агресор використовує потужні авіаційні бомби. Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», посилаючись на англомовних воєнних експертів і OSINT-дослідників.

Вони вважають, що найближчими днями агресор докладе ще більших зусиль для того, щоб спробувати оточити Авдіївку, положення якої зараз справді досить ризиковане.

Дивись для порівняння мапи за від авторитетного вітчизняного військового аналітика «DeepState» від вісімнадцятого та двадцятого березня. На останній ми червоними стрілочками умовно позначили місця просування агресора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили позиции террористов на Светлодарской дуге: видео

12.02.2019 - 17:25
В украинском информационном поле появился еще один распространитель роликов, на которых ВСУ успешно наносят удары по позициям российско-террористических формирований. Если ранее их выкладывали в Сеть преимущественно фронтовые волонтеры и подполковник ВСУ ...

Джамала испугала оголившегося на Евровидении пранкера Седюка: видео

28.05.2017
Джамала впервые прокомментировала выходку Седюка ...

Ныряние и плавание в снегу (видео)

24.01.2016
Активные люди неугомонны. Они всегда ...