ЗСУ відбили ворожі атаки на Соледар і Бахмут

Минулої доби на Бахмутському напрямку в Донецькій області наші захисники відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Соледар, Бахмутське, Бахмут, Озарянівка. Про це в ранковому звіті повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, команда воєнних блогерів і укладачів авторитетної фронтової карти «DeepState» оприлюднила досить тривожну інформацію: «Кацапи атакують західніше Опитного (з південного сходу Бахмута), результат невідомий».

Нагадаємо, вчора увечері Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив, що агресор зміг прорвати нашу оборону на південному сході Бахмута. Фактично «DeepState» це підтвердив.

На інших локаціях Бахмутського напрямку, по даним «DeepState», ворог також наступає:

«Кацап відновив спроби атакувати Соледар і підтягнув туди резерви. Продовжується тиск на наші позиції в бахмутському лісі, на жаль, ворог має там частковий успіх. Тривають спроби штурму східніше Кліщіївки. Ворог намагається просунутися далі по шанцях південніше басейну».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео момента поджога в ночном клубе Львова

27.11.2016 - 15:53
Как мы уже писали, накануне ночью во Львове в РЦ «Ми100» вспыхнул пожар во время дискотеки, из-за чего пострадали 22 человека. 14 из них пришлось забрать в больницу. Полиция открыла уголовное производство ...

Секреты повседневного макияжа, — мастер-класс

22.11.2015
Мастер-класс по повседневному макияжу. Как ...